GARANTİ & İADE & İPTAL ŞARTLARI

GARANTİ VE İADE 


HerseyLed.com 'da iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. HerseyLed.com'da satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici firmaların ve HerseyLed.com garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce  kontrol edilmektedir.

 

 1 - Satılan ürünün hatalı olması durumunda, * Ürünlerle ilgili sorunlarda: Teslimat sırasında fark edilmesi olanaklı olmayan sorunlar bu kapsama girer. Bu konudaki isteğinizin kabulü için:

- İade edeceğiniz ürünle ilgili faturanız ürünlerle birlikte gönderilmelidir.

- İade işlemi teslim tarihini takip eden iki iş günü içinde başlatılmış olmalıdır.

- İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir. 

 HerseyLed.com iade gerekçesini değerlendirecek ve yukarıda sıralanan koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünleri yenileriyle değiştirecektir. Böyle bir durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masraflarını HerseyLed.com üstlenir.

Ürünün iadesinin yukarıdaki koşullara uygun bulunmaması, ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış girilmesi ve iade talebi sürecindeki tüm masraflar bizzat müşteri tarafından karşılanır.

2 - Teslimatçı firmadan (kargodan) kaynaklanan sorunlarda: Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda HerseyLed.com’a bildirilmelidir. HerseyLed.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

 

İPTAL


Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız aynı gün içerisinde 444 91 68  nolu telefonun aranması veya bu konu ile ilgili iletisim@herseyled.com adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.

Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.