OTOBÜS DOLMUŞ GÜZERGAH TABELASI
OTOBÜS DOLMUŞ GÜZERGAH TABELASI

OTOBÜS DOLMUŞ GÜZERGAH TABELASI

Para Puan : 0
Fiyat : ₺297,00  + KDV
KDV Dahil : ₺350,46

ADET

Artır Azalt
ÜRÜN VİDEOSU MEVCUTTUR.
- EBAT: 42 X 10.5 CM
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MÜNİBÜSLER İÇİN YENİ YÖNETMELİKTE GÜZERGA TABELASI ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR.

yönetmeliği incelemek için tıklayınız

İLGİLİ BÖLÜM :
Özel Sartlar MADDE-12
(a) Minibüs Araci Uygunluk Belgesi alamayan minibüs tasimacisi, aracindaki Teknik Komisyonun belirledigi eksikleri 15 gün içinde tamamlamali veya 1 ay içinde baska bir araçla degistirmek zorundadir. Uygun olmadigi tespit edilen minibüs bu sürede çalistirilamaz.
(b) Ruhsatta belirtilen hat numarasi ve hat adinin yazili oldugu isikli tabela minibüsün üstünde (sapka seklinde) bulunmalidir.

(c) Minibüslerin ön cam üstünde, hat numarasi ve hat adinin yazili oldugu isikli tabela bulunacaktir. Ayrica minibüsün ön ve arka camlarinin sag ve sol üst köselerine hat numaralarini, ön, arka ve yan camlarin iç taraflarina 15x40cm: ebadinda aydinlatmali hat ve güzergâh tabelasi konulacaktir. Bunlarin disinda minibüslerde özel yazi, sekil ve sembol bulundurulamaz.

(d) Minibüslerin iç tarafinda ön cam üstünde yolcularca rahat görünecek yerde TUHIM tarafindan hazirlanarak tasdik edilmis olan ve üzerinde; araç teknik bilgileri ile araç sahibi ve çalisan soförlere ait bilgilerin yer aldigi resimli ve iki bölümlü Toplu Tasim Araci Tanitim Karti bulundurulacaktir. Araçta çalisan soför görevi devir aldiginda kendisine ait Toplu Tasim Araci Kullanim Belgesini ayrilan cep kismina yerlestirmek zorundadir. Kartini takmayanlar hakkinda belge ibraz etmemis sayilarak yaptirim uygulanir.
---------------------------------------------------------------------------------------
P6 LED PANEL KULLANILMIŞTIR.
OTOBÜS VE DOLMUŞLARDA GÜZERGAH VE DURAKLARI YAZMAK İÇİN KULLANILIR.
6 ADET HAFIZA BÖLÜMÜ VARDIR. TABELANIN YANINDAKİ DÜĞMEYE BASARAK GÜZERGAHI DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.
ÜRÜN KULLANIMA HAZIR ŞEKİLDE GÖNDERİLİR.
YAZILARINI BİLGİSAYARDA SİZ YAZIP ,USB ARACILIĞI İLE TABELAYA ATABİLİRSİNİZ.

KUTU İÇERİSİNDE

1 ADET USB KABLO
1 ADET 5 VOLT 1AMPER ADAPTÖR
1 ADET PROGRAM CD

EBAT: 43CM X 10,5 CM

ÜRÜN HAZIR ŞEKİLDE GÖNDERİLİR .